Yhteystiedot

Eurohostel Oy
Linnankatu 9
00160 HELSINKI

Yrityksemme Y-tunnus ja laskutusohjeet täällä.

VASTAANOTTO

Varaukset ja tiedustelut (24/7)
Puhelin: 09 622 0470
Sähköposti: eurohostel@eurohostel.fi

Varmista itsellesi edulliset hinnat parhailla eduilla tekemällä varauksesi täällä!

MYYNTIPALVELU

Myyntisihteeri Mari Keitamo (perhevapaalla 30.4.2019 alkaen)
Ryhmävaraukset ja yritysmyynti
Puhelin: 09 6220 4738
Sähköposti: mari.keitamo@eurohostel.fi

Myyntisihteeri Joonas Vaarala (perhevapaan sijainen 30.4.2019 alkaen)
Ryhmävaraukset, yritysmyynti ja laatuohjelmat
Puhelin: 09 6220 4731
Sähköposti: joonas.vaarala@eurohostel.fi

Myyntisihteeri Liisa Repo (opintovapaalla 12.8.2019 saakka)
Ryhmävaraukset, yritysmyynti ja laatuohjelmat
Puhelin: 09 6220 4731
Sähköposti: liisa.repo@eurohostel.fi

Myyntisihteeri Johanna Savolainen (opintovapaan sijainen 20.5.-11.8.2019)
Ryhmävaraukset, yritysmyynti ja laatuohjelmat
Puhelin: 09 6220 4738
Sähköposti: johanna.savolainen@eurohostel.fi

Myyntipäällikkö Jukka Jalkanen
Yritysmyynti ja lisäpalvelut
Puhelin: 09 6220 4737
Sähköposti: jukka.jalkanen@eurohostel.fi

JOHTO

Hostellipäällikkö
Marko Repo
Päivittäisjohtaminen ja henkilöstöhallinto
Puhelin: 09 6220 4732
Sähköposti: marko.repo@eurohostel.fi

Toimitusjohtaja
Kyösti Karjarinta
Johtaminen ja markkinointi
Puhelin: 09 6220 4733
Sähköposti: kyosti.karjarinta@eurohostel.fi